Sevgiliye Kitaplar

                                                                                         

Sevgiliye Kitap; size özel bilgilerle hazır şablonların harmanlanmasıyla oluşturulmaktadır. Her türlü ilişki türüne göre size özel bir kitap hazırlanmaktadır. Sevgiliye hediye ararken bir çok site ile karşılaşmışsınızdır ve bir çok hediye arasında kararsız kalmanız olağandır. Sizler için özel olarak hazırlnan bu kitapta, onu ne kadar çok sevdiğinizi, onun hayatınızdaki yerini, ona olan hayranlığınızı ve en güzel anılarınızı anlatmaktayız. Sevgiliye kitabı doğum günü hediyesi , yıldönümü hediyesi, 14 Şubat Sevgililer Günü Hediyesi, Evlilik teklifi hediyesi, olarak hediye edebilirsiniz. Sevgilinize Özel Kitap yazarak onu şaşırtın. Diğer hediyeler gibi demode olacak bir hediye değildir. Unutmayın bu kitaptan sadece sizde olacaktır. 

 

Hazırlamış olduğumuz kitapların baskıları firmamız bünyesinde bulunan makinalar tarafından yapılmaktadır. Hiç bir şekilde dışarıda bulunan Copy Center veya Matbaaya baskı yaptırmıyoruz. Bu yüzden siparişlerinizi kısa sürede tamamlamaktayız. Siparişleriniz yoğunluk durumuna göre 1-3 günde kargoya hazır duruma gelmektedir. Göndermiş oldugunuz bilgileri ve fotoğrafları, firma çalışanlarımız dışında kimse görmemektedir. Göstermiş olduğunuz ilgi için şimdiden teşekkür ederiz.
Mutluluğunuz Daim Olsun

 

Sipariş formunda size sormuş olduğumuz soruları, şablonlarımızla harmanlayarak hiç kopukluk olmadan tamamen siz yazmışsınız gibi ona ithafen yazılmaktadır. Sipariş formunda yükleyeceğiniz 3 Adet fotoğraftan 1 adeti ön kapak, 1 adeti arka kapak ve diğer 1 tanesi tüm sayfalarda yazıların altında görünecek şekilde (fligran) kullanılmaktadır. Kitap kapağı sadece size özel tasarlanmaktadır. Kitabın adını, arka kapak metnini yine siz belirtmektesiniz. Kitapda yazar olarak sizin adınız yazmaktadır. Firmamıza ait herhangi logo, yazı ve telefon numarası bulunmamaktadır.

 

Teslimatlarımızı Aras Kargo ya da Yurtiçi Kargo ile gerçekleştirmekteyiz. Teslimatlar uzaklığa göre 2-5 gün sürebilmektedir. Ödeme yöntemi olarak, Havale, EFT, Kapıda Nakit ya da Online olarak kredi kartınızla taksitli ödeme yapabilirsiniz.  Eğer teslimatın evinizde yapılmasını istemiyorsanız adresinize en yakın bir ARAS ya da YURTİÇİ KARGO şubesi belirtmeniz yeterlidir. Kitabı şubeden teslim alırken ödemesini de şubeye yapabilirsiniz.

 

Bizler için en önemli unsur bize vermiş olduğunuz bilgilerin gizliliğidir. Sipariş formunda bize iletmiş olduğunuz bilgileri kendi serverlermiz üzerinden kayıt altına almaktayız. Aracı siteler kullanarak bilgi toplaması yapılmamaktadır. Siparişinizin hazırlığı bittikten sonra adresinize kargolanır ve kargo takibi yapılarak elinize ulaşımından 10 gün sonra sistem tarafından fotograflarınız ve ilişkinize ait bilgiler otomatik olarak silinmektedir. 10 gün tutmamızdaki amaç;müşterilerimiz sevgililerine hediye etttikten sonra 1 adette kendileri için istemektedirler. 

 

 

 

 

Göster:
Sırala: