Sevgiliye Kitap 1 Adet

Sevgiliye Kitap 1 Adet

70 TL

Dış kapağı renkli, Sayfa içleri siyah beyazdır.

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye Kitap + Plaket

Sevgiliye Kitap + Plaket

115 TL

Dış kapağı renkli, sayfa içleri siyah beyazdır. Plaket Renklidir

Kalpli Kutu Hediyemizdir

2 Adet Kitap

2 Adet Kitap

85 TL

Dış kapağı renkli, sayfa içleri siyah beyazdır.Aynı Kopyadır.

Kalpli Kutu Hediyemizdir

1 Adet Renkli Kitap

1 Adet Renkli Kitap

105 TL

Dış kapağı ve sayfa içleri renkli baskıdır.

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye 2 Kitap + Plaket

Sevgiliye 2 Kitap + Plaket

130 TL

Dış kapağı renkli, sayfa içleri siyah beyazdır.Plaket renklidir

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye Renkli Kitap + Plaket

Sevgiliye Renkli Kitap + Plaket

140 TL

Dış kapağı ve sayfa içleri renkli baskıdır. Plaket renklidir

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye 2 Renkli Kitap

Sevgiliye 2 Renkli Kitap

180 TL

Dış kapağı ve sayfa içleri renkli baskıdır. Aynı kopyadır

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye 2 Renkli Kitap + Plaket

Sevgiliye 2 Renkli Kitap + Plaket

210 TL

Dış kapağı ve sayfa içleri renkli baskıdır. Aynı kopyadır

Kalpli Kutu Hediyemizdir

R.Kitap  + Puzzle + Plaket

R.Kitap + Puzzle + Plaket

160 TL

99 parça puzzle plaket ve renkli kitap

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Kitap  + Puzzle + Plaket

Kitap + Puzzle + Plaket

135 TL

99 parça puzzle plaket ve siyah beyaz kitap

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Renkli Kitap + Puzzle +  Kutu

Renkli Kitap + Puzzle + Kutu

125 TL

 99 parça puzzle ve sayfa içleri renkli kitap

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Kitap 1 Adet + Puzzle

Kitap 1 Adet + Puzzle

95 TL

 99 parça puzzle ve sayfa içleri siyah beyaz kitap

Kalpli Kutu Hediyemizdir

Sevgiliye kitap hediye etmek

Sevgili, hayatın anlamıdır. Sevgilimiz için en güzel şarkıları da söylesek, en güzel resimleri de çeksek, en iyi anıları da paylaşsak yine de yetmez. Çoğumuzun aklından sevgiliye kitap hediye etmek gelmiştir. Ama bu fikir hem çok sıkıcı hem de oldukça sıradandır. Ancak hiç kendi yazdığınız kitabı sevgilinize hediye etmeyi düşündünüz mü?  Sevgilinize kendi yazdığınız kitabı hediye etmeniz için artık hiçbir engeliniz yok! Çünkü biz sizin yerinize sevgiliniz için kitap yazıyoruz hem de sizin ağzınızdan! Böylece sevgili için hediye aramak derdinden de kurtulmuş oluyorsunuz. Hediye seçmek sadece erkekler için değil kızlar için de büyük sıkıntıdır. Hem orijinal bir fikir olsun isteriz, hem daha önce yapılmamış olsun isteriz hem de anlamlı ve etkileyici olsun isteriz. İşte sevgiliye kitap hediye etme fikri bütün bu özellikleri taşır. Çünkü bu kitabın yazarı sizsiniz!

Sevgiliye Kitap Nasıl Yazılıyor?

Sevgilinize yazılacak olan kitap, yazar kadromuz, teknik ekibimiz ve redaksiyon sorumlularımız tarafından tamamlanıyor. Kitap yazılırken tamamen sizden alınan bilgiler kullanılıyor. Bunun haricinde bilgiler kullanılmıyor. Bu yüzden tamamen size ve ilişkinize özgü, size ait orijinal bir kitap oluyor. Bu kitabı sizin ağzınızdan, sizin duygularınızla sizin yaşadıklarınıza dair yazdığımız için aslında gerçekten de kitabın yazarı siz oluyorsunuz. Biz sadece sizden öğrendiklerimizi şık bir hale getiriyoruz. Sevgilinize hediye edeceğiniz kitap için size bazı sorular soruyoruz. Kitap yazarının adını kitabın içine ekliyoruz. Kitabı hediye edeceğiniz tarihi öğrenip, kitap basım tarihi olarak kullanıyoruz.  İlişkinizin türünü de soruyoruz. Çünkü evli, nişanlı ya da sevgili olabilirsiniz. Tüm ilişkiler için oldukça ideal bir hediye olan kitabımıza isim olarak ne düşündüğünüzü soruyoruz. 3-5 kelimeden oluşan bir ismi kitap kapağına basıyoruz. Sevgilinizin adını ve soyadını kitabı özelleştirmek için kullanıyoruz. Arka kapak için de 1 cümlelik bir yazı istiyoruz. İlk tanışma tarihinizi, ilk sevgili olma tarihinizi, ilk tanıştığınız yeri ve o an hissettiklerinizi öğreniyoruz. Çünkü bu kısımlar kitabın en can alıcı noktaları olacaktır. İlk buluşma anınızı anlatmanızı istiyoruz. Böylece o anki duygularınızı kitaba geçirebileceğiz. Sevgilinize ya da eşinize nasıl hitap ettiğinizi ve onun size hitap şeklini soruyoruz. Çünkü bu hitap şeklini kitapta yeterince kullanmak istiyoruz.  Sizden kısa bir anı paylaşmanızı istiyoruz. Bu anıyı kitabın güzel bir bölümü yapmayı planlıyoruz. Kitabın ne için hediye edileceğini seçmenizi istiyoruz. Böylece doğum günü, sevgililer günü ya da yıl dönümüne uygun bir mesaj paylaşabileceğiz. Ne zamandır birlikte olduğunuzu ve bize söylemek istediklerinizi de öğrenmek istiyoruz. Çünkü sizin kitaba yansıtmak istediklerinizi tam anlamıyla kitabınıza yansıtmak istiyoruz.

 

Sevgiliye hediye kitap içine resim ekleyebiliyor muyuz?

Sevgilinize hediye edeceğiniz kitap için 3 adet resim istiyoruz bu resimlerden biri, kitap kapağı oluyor bir tanesi de arka kapak oluyor. Son resim ise sayfaların alt kısmında kullanılıyor. Eğer daha fazla resim kullanmak istiyorsanız. Siparişi verdikten sonra sevgiliyedair@gmail.com adresine sipariş numaranızı da yazarak eklemek istediğiniz resimleri yolluyorsunuz. Her resim için sadece 1 lira ödüyorsunuz. Biz ilgili siparişe resimlerinizi ekliyoruz.

 

“Sevgiliye kitap hediye etmek” için nasıl ödeme yapabilirim?

Bunun için birçok alternatifimiz bulunmaktadır. Sitemizden kredi kartı ile online olarak, havale ve EFT ile ödeyebilirsiniz. Ayrıca kapıda nakit ya da kredi kartıyla ödeme hizmetimizi de kullanabilirsiniz.  Kargo firması olarak Aras Kargo ile çalışıyoruz.

 

Sevgilime hediye edeceğim kitabın evime gelmesini istemiyorum

Eğer kitabınızın evinize gelmesini istemiyorsanız size en yakın Aras kargo şubesinden gidip ödemenizi yaparak kitabınızı teslim alabilirsiniz.

Siteniz Güvenilir mi?

Sitemiz, bilgilerinizi saklamaz. 3. kişilerle paylaşmaz sadece 10 gün için sipariş detaylarınızı, -ek bir siparişiniz olabilir düşüncesi ile- tutar 10 günün sonunda bilgiler otomatik olarak silinir.

 

 

Menü

Sosyal Medyada Biz